La  Yellow Sharks

Komentáře zápasů

Komentáře zápasů 2017/2018

12.11.2017 H.C.TŘEBOVICE -YELLOW SHARKS 4:3

Hráči Třebovic, bojující o špici druhé ligy , měli v Yellow Shark zdatného soupeře a o rozhodnutí se postaral až dvě minuty před koncem Víťa Kotoulek.

24.10.2017 YELLOW SHARKS - CYKLO 4-4

Obzvláště vyhecované utkání, asi dřívějším působením Filipa Vaňouse v týmu Yellow Sharks.Ti neustále kousali a vždy vedli, ale pouze o jeden gól.Cyklo stihlo před koncem Filipovým druhým gólem vyrovnat. Na trestné minuty ale "vyhrálo 42-20.

14.10.2017 FOREZ - YELLOW SHARKS 1-6

Před zápasem  napadla sestavu Forezu asi epidemie a tak bylo nutno narychlo povolat zálohy. Nesehranost si vybralo svou daň a Yellow Sharks,premiérově v nových dresech, může slavit.

5.10.2017 ADH GROUP ZÁHŘEB-YELLOW SHARKS 6-2

LHL zlákala do týmu ADH úspěšného Orla a loni hráče Č.Třebové Ondru Šulu. Ten , spolu s  R.Tomáškem a T.Brablicem byl nejtěžším oříškem pro Yellow Sharks. Navíc obráncům ADH vyšly dvě dělovky od modré,které pečetily první vítězství.

1.10.2017 YELLOW SHARKS - SPV TĚCHONÍN  2-2

Pozvolný vstup do soutěže zvolili Yellow Sharks. Do půlky zápasu zjišťovali jaké to je na zamrzlé vodě,ale potom dokázali srovnat dvojgólové vedení Těchonína zásluhou nové posily Michala Sedláčka ml.